O nas

firma zajmujaca sie chemia cynkowa - recynk

Historia firmy

Firma RECYNK powstała w 2005 roku. Początkowo głównym filarem działalności był handel odpadami cynkonośnymi oraz przetop odpadów cynkonośnych do postaci cynku wsadowego. Jednak, ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację na rynku oraz w odpowiedzi na potrzeby Klientów, w 2012 roku Dział Przetopów został zamknięty i zastąpił go Dział Chemiczny. Jego głównym celem było stworzenie innowacyjnej technologii pozwalającej na bezpieczną i efektywną produkcję tlenku cynku, chlorku cynku oraz topnika cynkowo-amonowego.
Dziś RECYNK jest wiodącym producentem chemii cynkowej, który może pochwalić się profesjonalnym zapleczem produkcyjnym oraz laboratorium badawczym, dzięki którym zapewnia najwyższą i powtarzalną jakość produktów oraz usług. Praca ekspertów sprawia, że firma stale się rozwija i obsługuje różne gałęzie przemysłu. Zdobyte do tej pory doświadczenie oraz wiedza pozwalają na nieustanne doskonalenie technologii, aby stale dostosowywać się do potrzeb Klientów i rynku.
Siedziba Zarządu i zakład produkcyjny mieszczą się w pobliżu granicy niemiecko-polskiej, w miejscowości Pielgrzymka, w województwie dolnośląskim. Ta lokalizacja ułatwia obsługę Klientów europejskich, jak również pozwala na współpracę z firmami 
z Polski.

Klient

We wszystkich aspektach naszej działalności, począwszy od rozwoju produktu, poprzez proces produkcji, na dostawie kończąc, koncentrujemy się na potrzebach i oczekiwaniach naszych Klientów. Jesteśmy ich doradcami na każdym etapie realizacji transakcji. Dążymy do długofalowej współpracy opartej na solidności i zaufaniu.

Partnerstwo

Zależy nam na budowaniu trwałych, partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak
i Dostawcami oraz Współpracownikami. Jesteśmy przekonani, że takie podejście stanowi klucz do rozwoju i sukcesu nie tylko naszej firmy, ale także osób i instytucji, które z nami współpracują.

producent i odbiorca chemii cynkowej RECYNK

Środowisko

W trosce o dobro środowiska naturalnego, minimalizujemy negatywny wpływ odpadów wytwarzanych przez przemysł cynkowniczy, dzięki powtórnemu wykorzystaniu zawartych w nich surowców.

Jakość

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz nieustanna praca ekspertów polegająca na kontroli oraz ulepszaniu formuł, pozwoliła stworzyć unikalną ofertę składającą się wyłącznie
z wysokojakościowych produktów.

Innowacja

Laboratorium badawcze oraz nowoczesne procesy technologiczne są gwarancją, że oferowane przez nas produkty i usługi spełniają oczekiwania odbiorców i są najlepszą odpowiedzią na obecne potrzeby rynku.

O nas

Historia firmyFirma RECYNK powstała w 2005 roku. Początkowo głównym filarem działalności był handel odpadami cynkonośnymi oraz przetop odpadów cynkonośnych

Produkt w magazynie: 1

Ocena redakcji:
0