Aktywny Tlenek Cynku

AKTYWNY TLENEK CYNKU
aktywny tlenek cynku produkcja
rc100 chemia cynkowa

Aktywny Tlenek Cynku RC posiada specyficzne właściwości, które sprawiają, że znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Produkt, dzięki zasadowemu odczynowi, sprawdza się w ocynkowniach ogniowych podczas korygowania pH w wannie topnika bez zaburzania proporcji soli. Jest również wykorzystywany w stacjach regeneracji topnika jako substytut wody amoniakalnej. Producenci gumy stosują Aktywny Tlenek Cynku RC jako aktywator wulkanizacji, w zastępstwie klasycznej bieli cynkowej. Rozbudowana cząsteczka produktu pozwala na skuteczną eliminację siarkowodoru wydobywającego się podczas wykonywania głębokich odwiertów.

Odbiorca Zastosowanie
Ocynkownie ogniowe Korekta pH w wannie topnika
Producenci gumy Aktywator wulkanizacji
Głębokie wiercenia Wychwytywanie siarkowodoru
rc100bet chemia cynkowa

Aktywny Tlenek Cynku RC bet+  produkowany przez RECYNK jest dostosowany do specyficznych potrzeb przemysłu gumowego. Chemiczny, mokry proces wytwarzania zapewnia produktowi wysoką powierzchnię właściwą (BET >35 m2/g), co sprawia, że jest wyjątkowo wydajny jako aktywator wulkanizacji. Dzięki niemu możliwe jest znaczne ograniczenie ilości tlenku cynku w związkach kauczukowych (obserwowane spadki od 40 do 70%, w zależności od zastosowania). To powoduje zmniejszenie kosztów produkcji oraz spadek stężenia metali ciężkich w jej trakcie.

Odbiorca Zastosowanie
Producenci gumy Aktywator wulkanizacji
Aktywny Tlenek Cynku

Aktywny Tlenek Cynku RC posiada specyficzne właściwości, które sprawiają, że znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Produkt, dzięki zasadowemu

Produkt w magazynie: 1

Ocena redakcji:
0