Aktywny Tlenek Cynku

AKTYWNY TLENEK CYNKU
aktywny tlenek cynku produkcja
rc100 chemia cynkowa

Aktywny Tlenek Cynku RC posiada specyficzne właściwości, które sprawiają, że znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Produkt, dzięki zasadowemu odczynowi, sprawdza się w ocynkowniach ogniowych podczas korygowania pH w wannie topnika bez zaburzania proporcji soli. Jest również wykorzystywany w stacjach regeneracji topnika jako substytut wody amoniakalnej. Producenci gumy stosują Aktywny Tlenek Cynku RC jako aktywator wulkanizacji, w zastępstwie klasycznej bieli cynkowej. Rozbudowana cząsteczka produktu pozwala na skuteczną eliminację siarkowodoru wydobywającego się podczas wykonywania głębokich odwiertów.

Odbiorca Zastosowanie
Ocynkownie ogniowe Korekta pH w wannie topnika
Producenci gumy Aktywator wulkanizacji
Głębokie wiercenia Wychwytywanie siarkowodoru
rc100bet chemia cynkowa

Aktywny Tlenek Cynku RC bet+  produkowany przez RECYNK jest dostosowany do specyficznych potrzeb przemysłu gumowego. Chemiczny, mokry proces wytwarzania zapewnia produktowi wysoką powierzchnię właściwą (BET >35 m2/g), co sprawia, że jest wyjątkowo wydajny jako aktywator wulkanizacji. Dzięki niemu możliwe jest znaczne ograniczenie ilości tlenku cynku w związkach kauczukowych (obserwowane spadki od 40 do 70%, w zależności od zastosowania). To powoduje zmniejszenie kosztów produkcji oraz spadek stężenia metali ciężkich w jej trakcie.

Odbiorca Zastosowanie
Producenci gumy Aktywator wulkanizacji
aktywny tlenek żelaza
Odbiorca Zastosowanie
Biogazownie Odsiarczanie gazu
Oczyszczalnie ścieków Odsiarczanie gazu
tlenek żelaza fe2o3 aktywny tlenek cynku
Aktywny Tlenek Cynku

Aktywny Tlenek Cynku RC posiada specyficzne właściwości, które sprawiają, że znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Produkt, dzięki zasadowemu

Produkt w magazynie: 1

Ocena redakcji:
0